Protiparazitárny balíček

Prírodný protiparazitárny balíček obsahuje Juglans Nigra/Orešák americký/Orech čierny, mletý Klinček/Hrebíček a Palina pravá/Pelyněk. Orech čierny sa predáva ako kvapky, mletý Klinček v kapsliach a Palina pravá mletá v kapsliach alebo v cenovo najvýhodnejšom takmer polkilovom balení. Veľké balenie je vzduchotesne uzatvorené a Palina je super silná a voňavá. Po rozbalení je vhodné ju presypať do čistých a suchých vzduchotesných nádob zo skla.

Palinu vo veľkom balení je však nutné pred použitím pomlieť alebo rozdrviť a nasypať vlastnoručne, či pomocou kapslovačky, do kapslí. Dávať si suchú pomletú palinu po lyžičkách bude asi rovnako (ne)príjemné ako škoricu a piť ju rozpustenú vo vode je ako za trest. Chuť má tak neskutočne horkú, že tomu ani neuveríte. Určite si k Paline na váhu objednajte aj prázdne kapsule.

Protiparazitárny balíček - Orech čierny / Ořech černý - Klinček / Hrebíček - Palina pravá / Pelyněk

Poštovné z amerického e-shopu iHerb.com vychádza približne 3 € a doručenie je do 10 pracovných dní.

Protiparazitárna kúra – tabuľka dávkovania

DeňOrech Čierny (Ořech Černý)
ráno na lačno / večer 1h po jedle
neriediť do horúceho nápoja
Klinček (Hrebíček)
brať pri jedle
Palina (Pelyněk)
vždy dávať na lačno
1.1 kvapka ráno / 1 kvapka večer3x denne 1 kapsulu1 kapsulu
2.2 kvapky ráno / 2 kvapky večer3x denne 2 kapsule1 kapsulu
3.3 kvapky ráno / 3 kvapky večer3x denne 3 kapsule2 kapsule
4.4 kvapky ráno / 4 kvapky večer3x denne 3 kapsule2 kapsule
5.5 kvapiek ráno / 5 kvapiek večer3x denne 3 kapsule3 kapsule
6.50 kvapiek ráno / 50 kvapiek večer3x denne 3 kapsule3 kapsule
7.50 kvapiek ráno / 50 kvapiek večer3x denne 3 kapsule4 kapsule
8.nedávať3x denne 3 kapsule4 kapsule
9.nedávať3x denne 3 kapsule5 kapsúl
10.nedávať3x denne 1 kapsulu5 kapsúl
11.nedávaťnedávať6 kapsúl
12.nedávaťnedávať6 kapsúl
13.nedávaťnedávať7 kapsúl
14.50 kvapiek ráno / 50 kvapiek večernedávať7 kapsúl
15.nedávaťnedávať7 kapsúl
16.nedávaťnedávať7 kapsúl
17.50 kvapiek ráno / 50 kvapiek večer3x denne 1 kapsulu7 kapsúl
 1. Ďakujem celá sada objednaná, hlavne nech to už príde. Musím sa liečiť na vlastnú päsť lebo to čo som zažil u doktorov fakt nikomu neprajem. Keby neexistoval internet tak mi nezostane nič iné než veriť doktorke a tá by mi nie že nepomohla to je slabé slovo… ona by ma totálne dorazila!!! :-( Som v podstate zdravý, chrípku som nemal roky… ale robím stále s ľuďmi, podávajú mi drobné a ja nemám možnosť ruky si po každom zákazníkovi umyť… asi som sa od nejakého humusáka nakazil vajíčkami parazitov :-( Cítil som, že je niečo zle ešte než sa to naplno prejavilo. Ja že prečo som bol asi tak 2 mesiace v jednom kuse unavený… posledný mesiac to bol už ozaj extrém, ráno som vstával unavený, išiel spať unavený… najradšej by som prespal celý deň aj noc… cítil som sa totálne slabý. Strata energie už zašla tak ďaleko, že som začal mať problémy aj s erekciou čo bolo teda dosť trapné…

  Občas keď som sedel tak ma jemne zasvrbel zadok ja že to je oblečením… a pravá príčina mi zatiaľ pekne krásne unikala… Docvaklo mi až som za pár dní po spláchnutí záchoda zbadal v mise pohybujúce sa asi centimetrové tmavé červíky… skoro ma jeblo! Vtedy už bola nákaza na vrchole, tú noc som vôbec nespal tak strašne ma svrbela riť. Ráno som v záchode jedného červíka odchytil pinzetou, dal do malej nádobky od vitamínov a utekal k obvodnej. Ešte som ho vyfotil mobilom, že keby parazita poslali na rozbor nech si doma môžem pohľadať čo to konkrétne je… fotku stále mám, je trochu rozmazaná, chcelo by to lepší foťák ale viem ako vyzeral, na jednej strane mal na konci mierne rozšírený otvor s ktorým sa snažil pricucnúť na misu aj na stenu nádobky a na druhej strane na chvoste mal taký akoby výstupok, celý bol lesklý tmavo šedý až do čierna ako miniatúrny had…

  Takže naivne som čakal že doktorka zistí alebo bude vedieť aj hneď čo to je a hlavne…. že mi pomôže! Nepomohla. Tvárila sa ako najmúdrejšia na svete, že parazity určite nemám, ľudia ževraj také problémy NIKDY nemajú. Že to môže byť zo stresu a mám sa uvoľniť. Už som na nej videl ako mi ide predpisovať nejaké oblbováky alebo antidepresíva, tak som vytiahol nádobu s parazitom… pozrela do nej, mali ste vidieť ako zamrzla, nepovedala ani slovo, aj s nádobou zašla k umývadlu, vodu aj s parazitom vyliala, nádobu zahodila, asi minútu si doslova drhla ruky, vrátila sa späť za stôl – to už som čakal, že mi konečne uverila – a ona sa tvárila ako keby nič!!! Že to nebol ľudský parazit, že doslova „to bolo len niečo vodné“… a že ona mi nič proti parazitom nepredpíše bez testov. Tak som jej povedal, že mala testovať to čo pred chvíľou vyliala do umývadla! Že nie, to sa tak nerobí, to mi dá také sklíčko s lepiacou páskou, ktoré si ráno prilepím zozadu, dobre pritlačím a potom pásku prilepím na sklíčko. To sa potom pošle na rozbor a za týždeň sa uvidí. Nechápal som prečo mám trpieť svrbenie rite ďalší deň, veď nech mi pomôže hneď… ale zase som chcel vedieť aj čo sú to zač, kde som sa takým niečím mohol vôbec nakaziť?? Veď to svet nevidel v dnešnej civilizovanej dobe! Ale nech to skrátim… že som sa na takú blbosť nechal ukecať… teraz už viem že som tam mal tresknúť dverami a ísť jednoducho preč a pomoc hľadať inde. Ušetril by som si svoju riť, čas a hlavne nervy. Samozrejme keď už som tam bol tak že mi spraví preventívnu prehliadku… neviem odkedy sa robí preventívka keď je človek takto vážne infikovaný, ale tak prachy sú prachy. Veľkodušne mi predpísala Zodac, ževraj proti svrbeniu keď s tým mám taký problém… sestrička mi zobrala krv, dala do ruky sklíčko a pred ľuďmi v čakárni mi vysvetľovala ako si ho mám lepiť na riť a ja som sa skoro prepadol od hanby. Nielen, že zo mňa robila debila, ešte mi aj miesto odstránenia príčiny a zabitia parazitov predpíše tablety proti svrbeniu aby som necítil, že nejaké parazity mám…. to je logika.

  Pretrpel som teda ďalší deň aj noc, pomaly omdlieval pri ďalších a ďalších červíkoch v záchodovej mise, hneď ráno som si nalepil sklíčko a utekal do polikliniky. A pani najmúdrejšia na svete začala ďalšie divadlo. Prezerala si krvné testy, pozerá tak vážne na mňa a hovorí… tieto hodnoty by mali byť iné a ešte keď vás svrbí zadok – vy máte cukrovku. A to už ma nasrala!!!!!!! Hovorím jej, že cukrovku v žiadnom prípade nemám, nech ma nepresviedča o takej blbosti. A hodnoty mám zlé preto, lebo mi z riti vyliezajú červy, nie preto že mám cukrovku! Včera som jej jasne priniesol jedného ukázať, mám ho aj vyfoteného ako dôkaz a keby ho nevyliala tak už dávno mohla vedieť čo to je. Na to som sa dočkal odpovedi, že či som doktor, povedal som že nie. Lebo že som nejaký múdry a vôbec keď sa mi nepáči mám si zobrať kartu a ísť preč. Hovorím jej, že chcem len aby mi pomohla, to chcem od nej snáď veľa? Nech mi predpíše antiparazitika a už ma neuvidí. Že ona mi nič nepredpíše, lebo parazity nemám. Tak som jej povedal, že som si vyfotil zadok a viem veľmi dobre čo tam mám, mám na ňom obrovský červený kruh podráždenej kože okolo análu a na chlpoch mám nakladené vajíčka, nech sa pozrie keď mi neverí! Tak, že sa mám predkloniť, dať dole nohavice… dala si rukavice a hrabala mi po riti. Neviem čo tam tolko skúmala ale zahodila rukavice, umývala si ruky ako od radioaktívneho odpadu sadla za stôl a predpísala mi Vermox. To mohla urobiť už včera. A to ešte nebol koniec, povedala mi totiž zlé dávkovanie. Vôbec to nesúhlasilo s návodom vo vnútri lieku. Povedala dať si jednu tabletku, za 12 hodín druhú tabletku, to sedí ale potom povedala že za šesť týždňov zopakovať. A to je dobrá blbosť, v návode je jednu tabletu a za 12 hodín druhú, za 3 dni to isté a za 2 týždne zase jednu potom za 12 hodín druhú a za 3 dni zase to isté. No a presne tak to aj bolo… Vermox mi síce zabral, cítil som sa super a v tú noc už som aj normálne spal. Po pár dňoch sa mi vrátila aj všetka energia… ALE o 2 týždne sa to vrátilo… presne tak ako predtým. Tak som si dávku čo mala byť podľa doktorky až za 6 týždňov zobral už teraz a bojím sa čo bude za ďalšie 2 týždne. Tie vajíčka nakladené na chlpkoch neišli s ničím dole, skúšal som aj soľný kúpel, vodu po holení s alkoholom, antibakteriálne mydlo, proste všetko a držalo to ako prilepené. Tak som celú riť dohladka oholil, kokso tak som bol nervózny nech si nezarežem niekde do krvi a nezanesiem si tam tie vajcia, to by bol koniec už úplne.

  Išiel som zase k doktorke a keď som chcel predpísať ďalší Vermox, že sa mi to vrátilo tak tentokrát už som odišiel s prázdnou, div že sa mi nevysmiala… že to už je len v hlave a táto mastička mi pomôže. Predpísala mi masť na hemeroidy za 10 euro. Ani som ten recept nevybral nech si to strčí niekam. Tak si dám teda celú túto protiparazitickú kúru, načítané mám kvantá diskusií a táto by vraj mala zničiť všetky štádia parazitov, divné že sa to u nás nedá kúpiť a treba to takto objednávať… Dúfam že už konečne budem mať pokoj. Ešte k tým testom zo sklíčka… vraj nič nenašli, vôbec nič tam nebolo… Dosť vtipné keďže na páske boli nalepené dva chlpy komplet celé pokryté vajíčkami. Škoda že nemám doma mikroskop, to by boli fotky… doktori mlžia a očividne aj v laboratóriu zaprú nos medzi očami. Teraz mi ale nejde do hlavy či doktorka jednoducho nevie… možno ju to v škole neučili alebo to po 40 rokoch zo školy zabudla… alebo to všetko bolo naschvál?

  Mám taký blbý pocit že ma zámerne chcela začať liečiť na cukrovku lebo by z toho viac zarobila…veď logicky… dôkazy mala v rukách, študovaná je tak musela vedieť čo to je a čo to spôsobuje… očividne si aj veľmi dobre uvedomovala ako sa to prenáša keď si okamžite a ešte tak usilovne umývala ruky. Jedna krabička Vermoxu stála 1,76… inzulín by stál určite viac a bral by som ho až do smrti… a to ani nehovorím že by ma ako relatívne zdravého človeka bez cukrovky totálne zničila nesprávnou liečbou! Ľudia nenechajte sa od doktorov osrať, každý si musíme pomôcť sám.

  • Dobrý deň, parazity u ľudí sú momentálne v spoločnosti veľké tabu. Správanie Vašej lekárky je prakticky totožné s množstvom iných príbehov, ktoré sa k nám sprostredkovaním dostali. Ďakujeme za Váš obsiahly komentár.

 2. Ako objednam balicek…a aka je cena? Nejako to tu neviem najst.

 3. Dobrý deň, prosím Vás mate ešte v ponuke Protiparazitárny balíček a aká je cena?

  dakujem

  • Objednáva sa priamo z iherb. Tu sú linky
   Klinček:
   https://www.iherb.com/kroeger-herb-co-fresh-ground-cloves-100-veggie-caps/10612?rcode=knv407

   Orešák:
   https://www.iherb.com/herb-pharm-black-walnut-1-fl-oz-30-ml/11751?rcode=knv407

   Palina:
   https://www.iherb.com/frontier-natural-products-wormwood-herb-cut-sifted-16-oz-453-g/41825?rcode=knv407

 4. Vsetko som objednala okrem paliny. Mozem teda pouzit palinu z lekarne a naplnim ju rucne do kapsul? Lebo jest ju bude asi problem, pre jej neskutocnu horkost :)

 5. Určite naplniť do kapsúl, bez toho sa jesť ani nedá :) V lekárni ju majú vzduchotesne balenú alebo v papierovom sáčiku ako čaj? U paliny je základ aby nebola vyprchaná a obsahovala horčiny a účinné látky, musí po otvorení silno voňať.

 6. Dobry den, kolko toho objednať aby mi to vyslo na tu 17dňovu kuru? to vsetko co je na obrazku? 3orechy, 2 klinceky a jedno balenie paliny? Ďakujem